ראשי · תמונות · תמונות מוזרות

תמונות מוזרות

אחד הדברים הכי כיפיים שהאינטרנט הביא איתו, הוא היכולת למצוא בקלות תכנים מעניינים ומגניבים, ובראשם תמונות מוזרות או סרטונים מוזרים (לצד תמונות מצחיקות). מי לא אוהב לשוטט מדי פעם באתר יוטיוב ולמצוא סרטונים מפתיעים או סתם ככה לחפש בגוגל דברים כמו תמונות מוזרות ולמצוא ממתקים אמיתיים שאפשר להפיץ במייל לחברים...

אם פעם נחשפנו לתמונות מוזרות בעיקר באמצעות ציורים כמו של אשר או סלבדור דאלי, היום כל אחד יכול ליצור את התמונות המוזרות שלו בעצמו באמצעות פוטושופ. אבל מה שמגניב באמת זה למצוא תמונות מוזרות שלא עברו מניפולציה, כאלה שהן מוזרות באמת ובתמים. אבל כדי להבדיל בין תמונות אמיתיות לבין כאלה שעברו מניפולציה על ידי מומחה צריך להיות מומחה בעצמך, שכן קשה מאוד לדעת איזה תמונה צולמה במצלמה ואיזה תמונה עברה עיבוד ממוחשב.

מאחר ומרבית התמונות באינטרנט מוגנות על ידי זכויות יוצרים, לא נוכל להביר דוגמאות לתמונות כאלה בפושט קצרצר כזה, אבל מובן שכל אחד יכול לחפש בעצמו. מי שמעוניין ליצור תמונות מוזרות בעצמו, יכול למצוא אינספור אתרי לימוד (באנגלית), כדי להמחיש איזה תמונות מוזרות אפשר ליצור בעזרת פוטושופ, הנה דוגמא או שתיים לשיפוטכם:

יעחמור (יען + חמור)

יעחמור

מקור: http://thewondrous.com

זברלה (זברה + נמלה)

זברלה

מקור: http://freakingnews.com/

עוד אלפי תמונות מוזרות פחות או יותר אפשר ומולץ למצוא באתר worth1000.com הנה דוגמא אחת מתוך האתר, כאמור לא דוגמא מייצגת שכן הכמות שם עצומה ואיכותית מאוד:

סירת אפונה

30.11.2009. 12:55

Comments

עדיין לא פרוסמו תגובות למאמר

כתוב תגובה

* = שדה נדרש

:

:

:


8 + 9 =